sebet.az onlayn maqazin

Nicat Abdullayev


Fiber optik kabellər

Fiber optik kabellər Fiber Optik Patch Cord LC/UPC-LC/UPC-SM-DX-0.5 meter -7.00azn SC/UPC-SC/UPC-SM-DX-0.5 meter -7.00azn SC/UPC-LC/UPC-SM-DX-0.5 meter - 7.00azn LC/UPC-LC/UPC-SM-DX-1 meter -8

7 Azn
"Cisco cp-7937g" ip phone

Cisco CP-7937G IP phone konfrans telefonu ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir

80 Azn
Media converter "sm 10/100 20 km" 1310nm

Media converter "SM 10/100 20 km" Cütlifli 1310nm ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp

50 Azn
Netgear fs 108 p

Kommutator NETGEAR 8-Port Fast Ethernet 10/100 Switch (FS108) Switch ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür

120 Azn
Router "Cisco 7604 full"

Açıqlama Cisco 7600 seriya marşrutlaşdırıcıları şəbəkənin nüvəsini təşkil edən bir şassi ailəsidir, etibarlı və yüksək performanslı IP / MPLS funksiyaları təmin edir və böyük müəssisələrin MAN / WAN şəbəkələrində,

3000 Azn
Adapter "sc-sm-dx"

Adapter "SC-SM-DX" ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir. Real alıcılar

2 Azn
Switch Netgear gs108e 8 port

Switch Netgear GS108E 8 port ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir. Real alıcılar

200 Azn
Sonlama qutusu

Sonlama qutusu Outdoor sonlama qutusu, plastik 16 core ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24

60 Azn
Cisco sfp onc-sch-10gb lr

Cisco SFP ONC-SCH-10GB LR sfp ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir. Real alıcılar

150 Azn
Cisco 3750x-24poe+ Switch 4x1g Port

Cisco Catalyst 3750X-24PoE+ Switch 4X1G Port Cisco 3750X-24PoE+ Switch 4X1G Port WS-C3750X-24P-S ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya

1000 Azn
İp telefon "Cisco 7925G" ip Phone

İP telefon "Cisco 7925G" Cisco 7925G IP Phone ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp

250 Azn
Cisco air-cap702w-a-k9 Accesspoint

Cisco AIR-CAP702W-A-K9 Accesspoint ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir. Real

190 Azn
Cisco Catalyst 9200l 24t-e-port 4 x 1g

Cisco Catalyst 9200L 24T-E-port 4 x 1G C9200L-24T-4G-E Switch "Cisco C9200L-24T-E" ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya

5000 Azn
Patch panel rack mount

Ptach panel rack mount 48 core Fiber optic Rack mount patch panel 48 core Fiber optik ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə

120 Azn
Stack kabel 3750 0.5 m

Stack kabel 3750 0.5 m Stack Cabel 3750 0.5 m ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24

50 Azn
Cisco Catalyst 3750g 24 Port Gigabit poe Switch

Cisco Catalyst 3750G 24 Port Gigabit POE Switch WS-C3750G-24TS-S ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür

900 Azn
Cisco 3560g 24 poe Switch

Cisco 3560G 24 poe Switch S-C3560G-24PS-E ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir

600 Azn
Adapter "Cisco" 48v 0, 35ma

Cisco 48V 0,35MA Adapter ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir. Real

60 Azn
Cisco sfp ge-t ext 30-1421-01

Cisco SFP GE-T EXT 30-1421-01 SFP ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi) Ödəniş Nağd və ya köçürmə yolu ilə mümkündür. Whatsapp 7/24 aktivdir.

150 Azn
Media converter "sm 10/100/1000 20 km"

Media converter SM 10/100/1000 20 km TX1310/RX1550nm TX1550/RX1310nm (Bir ədədi 75azn, cütü 150azn) YENİ ! ƏDV DAXİL DEYİL ! Bütün detalları test edilib. Say var. Mağazada satılır. Zəmanət verilir (Rəsmi)

75 Azn